Prodávané značky

 

bebivita_logo  
dada_logo

Dada

Značka DADA je nejvíce známa svojí cenovou dostupností a zároveň vysokou kvalitou výrobků - především jednorázových plen a vlhčených ubrousků. Do podvědomí českých spotřebitelů se plenky dostaly díky samotným recenzím spokojených maminek.

pamperslogo

Pampers 

Světově známá značka Pampers je na trhu již přes 50 let. Za tuto dobu se vryla do paměti několik generacím. Pampers nabízí široký dětský sortiment v prémiové kvalitě. Mezi nejoblíbenější produkty patří bezesporu jednorázové pleny a vlhčené ubrouky.
 
monperi_logo

MonPeri

Česká značka kladoucí důraz na kvalitu materiálu. V nabídce naleznete výhradně plenky bez parfemace, PVC, chloru a jiných škodlivých látek pro dětskou pokožku. Mimo jednorázových plen najdeme v nabídce také vlhčené ubrousky a přebalovací podložky.
 
belbabylogo

Bel baby

Tato značka přináší několik vychytaných pomůcek pro každodenní péči o vaše nejmenší. V nabídce nalezneme bezpečné vatové tyčinky, tzv. uchošťoury, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky a v neposlední řadě také komfortní prsní vložky pro pohodu maminek.
 
 attitude-logo

Attitude

Kanadská kosmetika pro děti té nejlepší kvality. Všechny produkty jsou vyrobeny z šetrných ingrediencí - tzv. "worry-free ingredients". Tyto ingredience neobsahují žádné složky které by mohli poškodit zdraví. Všechny obaly jsou navíc 100% recyklovatelné.

 

 

Oblíbené značky

Nevíte si rady? Ozvěte se

Míša Novotná

222 360 222 (Po – Pá, 9–18h)

Chci se zeptat

Přihlaste se k odběru novinek