Prodávané značky

 

alete_logo

Alete

Kvalitní německá výživa nyní dostupná i u nás. Příkrmy a jiná výživa jsou vyráběny z kvalitních a prověřených surovin, které jsou vybrány na základě potřeb malých strávníků. Produkty z řady BIO jsou navíc z ověřených BIO potravin té nejlepší kvality.
 
attitude-logo

Attitude

Kanadská kosmetika pro děti té nejlepší kvality. Všechny produkty jsou vyrobeny z šetrných ingrediencí - tzv. "worry-free ingredients". Tyto ingredience neobsahují žádné složky které by mohli poškodit zdraví. Všechny obaly jsou navíc 100% recyklovatelné.
 
bebivita_logo

Bebivita

Jedna z nejoblíbenějších značek kojenecké výživy v Německu. Svojí oblíbenost si získala kvalitními produkty za příznivé ceny. Bebivita se pravidelně umisťuje mezi nejoblíbenějšími značkami na německém trhu. V nabídce nalezneme kojenecká mléka, kaše, příkrmy a další sortiment z oblasti výživy pro děti.
 
belbabylogo

Bel baby

Tato značka přináší několik vychytaných pomůcek pro každodenní péči o vaše nejmenší. V nabídce nalezneme bezpečné vatové tyčinky, tzv. uchošťoury, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky a v neposlední řadě také komfortní prsní vložky pro pohodu maminek.
 
dada_logo

Dada

Značka DADA je nejvíce známa svojí cenovou dostupností a zároveň vysokou kvalitou výrobků - především jednorázových plen a vlhčených ubrousků. Do podvědomí českých spotřebitelů se plenky dostaly díky samotným recenzím spokojených maminek.

monperi_logo 

MonPeri

Česká značka kladoucí důraz na kvalitu materiálu. V nabídce naleznete výhradně plenky bez parfemace, PVC, chloru a jiných škodlivých látek pro dětskou pokožku. Mimo jednorázových plen najdeme v nabídce také vlhčené ubrousky a přebalovací podložky.
 
nuk_logo

NUK

Výrobce rozličných potřeb pro děti od narození až po předškolní věk. V nabídce nalezneme dudlíky, kousátka, lahve na pití, ale také prsní vložky nebo jiné potřeby pro děti i pro maminky. Produkty NUK jsou s vámi v průběhu toho jak vaše děťátko roste.
 
pamperslogo

Pampers 

Světově známá značka Pampers je na trhu již přes 50 let. Za tuto dobu se vryla do paměti několik generacím. Pampers nabízí široký dětský sortiment v prémiové kvalitě. Mezi nejoblíbenější produkty patří bezesporu jednorázové pleny a vlhčené ubrouky.
 

 

 

Oblíbené značky

Nevíte si rady? Ozvěte se

Míša Novotná

222 360 222 (Po – Pá, 9–18h)

Chci se zeptat

Přihlaste se k odběru novinek