Přehledně: Plenky DADA - velikosti a varianty

Plenky DADA jsou v nabídce v následujících variantách a velikostech. Začátkem roku 2018 došlo k nahrazení řady Comfort Fit řadou Extra Care která má hned několik vylepšení.

Little One

Plenky DADA ve velikosti 1 a 2 spadají do kategorie Extra Care, nesou však přivlastek Little One. Nejmenší plenky mají navíc výřez pro pupeční pahýl novorozence.

Rozdíl mezi Extra Soft a Extra Care

Zatím co rozdíl mezi Extra Soft a Comfort Fit nebyl takřka žádný rozdílů mezi Extra SOFT a Extra Care je hned několik. První rozdíl tak najdeme v nabídce velikostí, kdy Extra Soft nabízí mimo klasických velikostí také velikost 4+ a oproti Extra Care je v nabídce i ve velikosti 6. Řada Extra Care pak nabízí vylepšenou plenku o spoustu vychytávek - z hlavních je třeba vyzdvihnout především kanálky FLOWLOCK, díky kterým je tekutina odváděna do savého jádra, kde je pak v bezpečně uložena, speciálně navržená textilie, která propouští tekutinu pouze směrem k savému jádru, nikoli na zpět, trojité suché zipy díky kterým plenka drží i při opakovaném rozlepení a zalepení, a spousta dalších věcí, které vám usnadní přebalování.

Podle zkušeností našich zákazníků je ideální ze začátku vyzkoušet obě řady DADA plenek a rozhodnout se podle toho, která vašemu prckovi bude vyhovovat lépe. Každé miminko je totiž jiné a má svoje potřeby - nelze tak paušálně doporučit, která řada je lepší.

 

dada_extra_soft_velikosti

 

 newbcare1

 

 

LITTLE ONE 

Velikost 1: 2 - 5 kg

Velikost 2: 3 - 6 kg

 

EXTRA CARE

Velikost 3: 4 - 8 kg

Velikost 4: 7 - 18 kg

Velikost 5: 15 - 25 kg

 

EXTRA SOFT

Velikost 3: 4 - 9 kg

Velikost 4: 7 - 18 kg

Velikost 4+: 9 - 20 kg

Velikost 5: 15 - 25 kg

Velikost 6: NAD 15 kg

 

 

Nemáte ještě účet?

Registrujte se a získáte
Chci se zaregistrovat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení